FOTOREPORTÁŽ: Zástupcům tochovického střediska se v Berlíně dařilo
Publikováno: Steda, 07.08. 2019 - 00:00:00
Téma: ZPRAVODAJSTVÍ

Finální část berlínského Derby-Woche přinesla také historicky největší účast koní v českém tréninku. Stalo se tak zásluhou tochovického tréninkového střediska, které vyslalo čtyři koně na páteční mítink a dva na start v neděli, kdy program v Mariendorfu vrcholil 124. ročníkem Německého klusáckého derby. Tochovický kouč Mykola Volf může být spokojený, protože jeho svěřenci docílili vítězství a tří umístění na tabuli.

Další fotoreportáž přineseme nejen ze sobotního Deutsches Stuten-Derby 2019.

Foto: V pátek se v prvním dostihu Preis der Sweden International Yearling Sale Daily Double představil s Mykolou Volfem Fighter Pilot (Quaker Jet), na které čekala na dráze průtrž mračen